Siódmy remis Castilli w sezonie

W 19 kolejce Segunda Division B, Real Madryt Castilla zremisował z La Rodą 2:2. Mecz zaczął się od przewagi Castilli co zaowocowało golem w 12 minucie spotkania. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Enzo Zidane, zaś piłkę głową do bramki skierował León. Po strzelonej bramce do ataku ruszyli gospodarze, jednak bardzo dobrze w pierwszej połowie spisywał się Abad. Bramkarz „Królewskich” kilkukrotnie ratował zespół przed utratą gola, dzięki czemu do przerwy utrzymywał się wynik 1:0. Po rozpoczęciu drugiej połowy gospodarze znów ruszyli do ataku, co w końcu dało im upragnione wyrównanie. Na listę strzelców w 54 minucie wpisał sie Aitor, a już w 60 minucie La Roda wyszła na prowadzenie dzięki trafieniu Megiasa. Dwa koszmarne błędy w defensywie w kilka minut obróciły losy meczów. Na szczęście mamy niezawodnego Mariano. Dominikańczyk w 68 minucie spotkania strzałem głową wyrównał na 2:2. Dzięki niemu mogliśmy również wygrać, jednak w 83 minucie w sytuacji jeden na jeden górą był Godino, bramkarz La Rody. Kolejny remis Castilli zmniejsza stratę do liderującego Barakaldo do punktów czterech, jednakże po piętach depcze nam Real Union mający już tylko jeden punkt mniej niż Castilla.

La Roda – Real Madryt Castilla 2:2 (0:1)