Soldado: „Zawsze będę wdzięczny Madrytowi”

Roberto Soldado przed niedzielnym spotkaniem Villarrealu z Realem Madryt udzielił krótkiej wypowiedzi, w której poruszył kilka bieżących tematów. Zawodnik przyznał, że „jego klub nie stoi na przegranej pozycji w walce przeciwko „Królewskim”.

Sprawa pokonania Realu Madryt nie jest niemożliwa. Musimy tylko zagrać dobrze w obronie i wtedy będziemy mogli utrudnić sprawy rywalowi. Mamy wspaniały zespół, który będzie grał przed swoją publicznością, gdzie jesteśmy silni.

 

W niedzielę musimy zagrać podobnie jak w meczach z Bilbao, Sevillą i Atlético. Musimy zagrać dobrze w defensywie, ponieważ z przodu nie możemy im zagrozić. Myślę, że tylko dzięki temu będziemy coś ugrać w tym spotkaniu.

 

Trener wie najlepiej jak przygotować zespół do tego meczu. Nie możemy zostawiać rywalom wiele miejsca to spotka nas kara. To pozwoli rywalom na wiele więcej.

 

To wyjątkowy mecz, ponieważ w Madrycie nabrałem większości umiejętności. Zawsze będę wdzięczny Realowi, ponieważ ukształtował mnie jako człowieka i piłkarza. To jeden z najlepszych klubów na świecie.