Sport: Bayern Monachium doniósł na Real Madryt

Real Madryt jest przekonany, że za donosem w sprawie niepełnoletnich graczy stoi Bayern Monachium – informuje kataloński Sport.

Real Madryt twierdzi, że to Bayern Monachium złożył anonimowy donos do FIFA i tym samym rozpoczął śledztwo w sprawie polityki sprowadzenia do klubu niepełnoletnich zawodników. W przypadku Atletico czy wcześniej Barcelony, FIFA także rozpoczynała swoje śledztwo po otrzymaniu anonimowych skarg.

Real Madryt ma zakaz rejestracji nowych piłkarzy przez najbliższe dwa okienka transferowe do 1 lipca 2017 roku. Wszystko przez nieprawidłowości przy sprowadzeniu ośmiu graczy, wśród których znajdują się, dwoje z czterech synów trenera Zinedine Zidane.

Szkoleniowiec Królewskich skarżył się na konferencji prasowej, że w całą sprawę są zamieszani jego synowie „To jest absurdalne, bo ja na co dzień mieszkam w Madrycie z rodziną, z synami.”

Real Madryt złoży odwołanie od wyroku do każdej możliwej instancji. Wkrótce Los Blancos muszą przedstawić odpowiednie odwołanie do komisji dyscyplinarnej FIFA.