Toni Kroos chce odejść

Niemogący dojść do porozumienia z trenerem Toni Kroos, może latem opuścić klub – donosi hiszpański dziennik Fichajes. Pomocnik nie czuje się szczęśliwy w Madrycie. 25-letni Niemiec jest na tyle niezadowolony ze współpracy z Benitezem, że planuje odejście z klubu.

Toni Kroos nie jest tak efektywny jak rok temu i jednym z głównych powodów jest brak zaufania trenera. Benitez natomiast bardziej ufa brazylijskiemu pomocnikowi Casemiro. Niemiecki piłkarz jest jednym z wielu graczy, którzy są niezadowoleni z zarządzania kadrą  i poprosił swojego agenta, aby zaczął szukać nowego klubu. Toni Kroos nie ma pewnego miejsca w drużynie jak za kadencji Ancelottiego. Całe zamieszanie pragnie wykorzystać Jurgen Klopp. Szkoleniowiec Liverpoolu chce wzmocnić linię pomocy swojego zespołu i choć wie, że pozyskanie Kroosa nie będzie łatwe do zrealizowania, liczy na udaną finalizację transferu. Klopp poznał Toniego w Bundeslidze i chciałby mieć tak kreatywnego pomocnika w środku pola

Toni Kroos trafił latem 2014 roku do Realu Madryt za 30 milionów euro. W obecnym sezonie wystąpił w 20 meczach, w których zanotował 5 asyst. Obecna umowa Niemca wygasa w czerwcu 2020 roku.