Tylko remis Castilli

W dzisiejszym meczu 17 kolejki Segunda Division B Real Madryt Castilla podejmował na wyjeździe SD Leoia. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Początek spotkania był niezwykle zacięty. Akcja za akcje. W 6 minucie spotkania Angel, bramkarz Leioi popełnił błąd, źle wykopał piłkę, a ta spadła pod nogi Mayorala, który wyprowadził Castillę na prowadzenie. Po bramce tempo gry spadło i w pierwszej połowie nic ciekawego się nie działo. Pięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania, Sota ośmieszył defensywę Castilli i wpakował piłkę do bramki obok interweniującego Abada. W 60 minucie spotkania Zidane zdecydował się wprowadzić Cédresa i Ødegaarda. W 75 minucia ta dwójka rezerwowych rozegrała obiecującą akcję, Cédres poszedł skrzydłem i podał do niepilnowanego Odeggarda. Ten jednak posłał futbolówkę ponad bramką. W 93 minucie z boiska wyleciał Picon, który obejrzał drugą żółtą kartkę. Najbardziej na remisie Castilii może skorzystać Barakaldo, które znów będzie mogło powiększyć przewagę do pięciu punktów. Za tydzień Castilla zmierzy się z siedemnastym w tabeli Talaverą de la Reina.

Real Madryt Castilla – SD Leioa 1:1 (1:0)