Valdano: Cristiano przypominał swoją najlepszą wersję

Embed from Getty Images

Jorge Valdano przenalizował sobotni występ Cristiano Ronaldo przeciwko Athletikowi, powiedział że Portugalczyk przypominał w tym spotkaniu swoją najlepszą wersję w Realu Madryt.

„Cristiano grający na krótkich dystansach, przypomina najlepszego Cristiano Ronaldo” – powiedział w Cadena Ser były dyrektor Realu Madryt, dodał również: „Kovačić dodaje spójności w środku pola, zwłaszcza kiedy rywale są przy piłce. Kiedy ma piłkę przy nodzę wystarczy mu odrobina wolnej przestrzeni i już rozpoczyna akcję. Bardzo mądrze zachowuje się grając piłką, ma bardzo mało strat, ale nie widzę go bardziej niż innych pomocników:  Jamesa, Isco, Modricia czy Kroosa”.

Valdano pochwalił również to z jaką łatwością Zidane radzi sobie z pytaniami od dziennikarzy na konferencjach prasowych: „Wygląda na zrelaksowanego, zawsze odpowiada we właściwy sposób, nawet w trudnych sytuacjach zachowuje odpowiedni spokój”.

Na koniec były dyrektor Królewskich odniósł się do Danilo, który wydawał się lekko przestraszony grając na Santiago Bernabéu. „Danilo wydaje się teraz lepszy grając na lewej stronie, wydaje się, że już lepiej sobie radzi grając na Bernabéu, dostał kilka szans. Nie wydaje się zagubiony, ale wcale nie jest łatwo grać w koszulce Realu Madryt w pierwszym sezonie”.