Vallejo: Nie ma lepszego sposobu na obchodzenie urodzin niż gra w piłkę.

Embed from Getty Images

Jesús Vallejo także udzielił krótkiego wywiadu po wygranym meczu z CD Numancią. Zawodnik, który dziś spisał się bardzo dobrze skomentował wynik meczu oraz pracę swoich kolegów.

Mecz:

,,Był bardzo skomplikowany, rywal grał dość intensywnie, jednak my także mieliśmy tą intensywność. Jesteśmy zadowoleni, ponieważ to nie było łatwe spotkanie, a zakończyliśmy je świetnym wynikiem.”

Rzuty karne:

,,Nie widziałem żadnego z nich. Ten drugi był za daleko, a pierwszego po prostu nie widziałem.”

Sukces Numancii z 10 zawodnikami:

,,Trzeba docenić pracę, którą wykonała Numancia. Ja grałem tutaj w Saragossie wiele razy i wiem, że oni zawsze są trudnym przeciwnikiem. Ich trener [Jagoba Arrastre] zna się na rzeczy i z pewnością świetnie poradzą sobie w Segunda División.”

Ustalony dwumecz:

,,Musimy wyjść na Bernabeu i wygrać, dać z siebie to, co najlepsze i zachowac czyste konto. Myślę, że to jest najważniejsze.”

Osobiste odczucia:

,,Ja czuję się bardzo dobrze, cieszę się z powrotu do gry po tak długim czasie. Tacy koledzy sprawiają, że wszystko jest dużo łatwiejsze.”

20 urodziny [5 stycznia]:

,,Nie ma lepszego sposobu na obchodzenie urodzin niż ciesząc się piłką nożną. Trzeba czerpać radość z futbolu, to jest wspaniała rzecz.”