Varane: Jesteśmy Realem Madryt, nigdy się nie poddamy.

Embed from Getty Images

Raphaël Varane udzielił pomeczowego wywiadu dla stacji beIN Sports. Zawodnik krótko przeanalizował spotkanie i określił, co zaważyło na przegranej naszej drużyny. Dodatkowo obrońca przesłał wszystkim kibicom wiadomość, że ekipa nigdy się nie podda.

Dzisiejsze spotkanie

,,Oni pokazali lepszą skuteczność. Kiedy my graliśmy dobrze to nie trafiliśmy do bramki, oni tak. Na tym polegała dzisiejsza różnica.”

Wiadomość do kibiców

,,Rezultat nie zmienia faktu, że 2017 rok był dla naszego klubu bardzo udany. Rozpoczniemy 2018 w bardzo skomplikowanej sytuacji. Ale jesteśmy Realem Madryt i nie poddamy się. Będziemy jeszcze bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek wcześniej.”

Druga połowa

,,Pierwsza połowa została świetnie przez nas rozegrana, początek drugiej to natomiast była tragedia. Pogorszyliśmy się fizycznie, a oni napierali i strzelili dwa gole. Czerwona kartka sprawiła, że to stało się jeszcze trudniejsze.”

 

Autokrytyka

,,Przegrywanie i to w dodatku z takim rezultatem zawsze bardzo wkurza. Musimy skupić się na tym, co było pozytywne i przeanalizować wszystkie błędy. Trzeba to poprawić. ”