Zidane: Czy powinniśmy sprzedać Bale’a?

Embed from Getty Images

Zinédine Zidane wziął udział w konferencji prasowej przed jutrzejszym meczem z Getafe (16:15, Eleven).

„Gracze wrócili bardziej lub mniej zdrowi i to jest najważniejsze, że bez poważnych urazów. Są zadowoleni z powrotu do gry w lidze.”

„Bale czuje się dobrze, lepiej każdego dnia, ale nie może jeszcze grać. Miał dwa problemy, jeden w Dortmundzie, kiedy wydawał się trochę przeciążony. Nie mogę powiedzieć kiedy wróci. Nie mogę powiedzieć, że za tydzień lub dziesięć dni, zobaczymy. Chce wrócić jak najszybciej, a to dobrze.”

„Czy powinniśmy sprzedać Bale’a? Musisz żyć teraźniejszością, nie myślę o tym.”

„Nie wiem dlaczego Bale ma tyle problemów. Nie jestem lekarzem, ale mam zaufanie do ludzi, którzy tu pracują, nie mogę nic zrobić.”

„Najlepsza chwila w ciągu moich 99 meczów? Wygranie ligi. To praca dzień po dniu, to ogromna trudność i wygrana cieszy ogromnie.”

„Keylor musi odpocząć kilka dni, Luca ma problemy z ramieniem, nie mogę powiedzieć kiedy wróci. Moha i Belman będą z nami jutro.”

„Możemy mieć wiele jedenastek. Mamy teraz blok siedmiu meczów, ale ja żyję z dnia na dzień. Najważniejsze teraz jest Getafe.”

„Chcę wygrać nasz mecz. Nie chcę mówić o meczu Atleti – Barca.”

„Problem Daniela był poważny, bo w końcu chodzi o serce. Musi mieć trochę więcej cierpliwości, jest w porządku. Chcielibyśmy, aby Dani był gotowy na sto procent za tydzień lub dwa… Zobaczymy. On chce wrócić, ale ważne jest jego zdrowie.”