Zidane: James rozegrał wielki mecz

Embed from Getty Images

Trener Królewskich Zinedine Zidane po meczu Borussią wziął udział w konferencji prasowej i odpowiedział na pytania dziennikarzy.

– Jestem zadowolony z pracy moich zawodników, bo dali z siebie wszystko, by zakończyć tę grupę na pierwszym miejscu. Mogliśmy strzelić więcej goli, mieliśmy szanse. W poniedziałek obejrzymy losowanie. To, co robią gracze, nie jest łatwe. Należą im się gratulacje.

– James rozegrał wielki mecz, wykonał świetną pracę przy drugiej bramce, to była fantastyczna centra do Karima.

– Mieliśmy ten mecz w garści, mieliśmy grać do końca, ale pierwszy gol sprawił, że rywale wrócili do gry. Przeanalizujemy ten mecz na spokojnie.

– Powinniśmy pogratulować zawodnikom, to oni są na boisku i walczą… Chcemy też podziękować publiczności, która za każdym razem wspiera naszych piłkarzy. Naszą ideą jest, by zawsze iść do przodu, na razie sprawy układają się dobrze, ale jeszcze dużo przed nami.

– Benzema? Dla każdego napastnika strzelenie dwóch goli będzie czymś ważnym. Jestem zadowolony z pracy Karima. On jest zadowolony i myślę, że jesteśmy na dobrej drodze.

– W poniedziałek zobaczymy, kogo wylosujemy. Gdybym miał wybierać, nie chciałbym Juve, z dwóch powodów. Jednak nie mamy tu nic do powiedzenia, zobaczymy, z kim zagramy.

– Gwizdy na Cristiano? Publika nie jest niecierpliwa, jest wymagająca. Bernabéu zawsze takie było. Cristiano miał kilka różnych okazji, pracował bardzo dobrze. Takie coś się zdarza.

– Lucas dał nam bardzo dużo, jak zawsze. On gra bardzo dobrze, ma tę ciągłość. Za każdym razem, gdy dostaje okazję do gry, spisuje się świetnie.

– Każdy mecz jest inny, zobaczymy kto zagra z Depor w sobotę.

– Rekord? Dla mnie zostawienie takiego znaku nie jest najważniejsze, ważne jest podążanie dobrą drogą. Z szacunkiem dla Karima, jestem z niego zadowolony, nie jest łatwo strzelić 50 goli w Europie.

– Kiedy mecz układa się w ten sposób, frustracja jest czymś naturalnym. Mieliśmy ten mecz pod kontrolą, powinniśmy byli go wygrać.