Zidane: Jest to zasłużony triumf

Embed from Getty Images

Zinédine Zidane wziął udział w konferencji prasowej po spotkaniu z Getafe.

„Bardzo dobrze zaczęliśmy mecz, mieliśmy szanse na zdobycie większej ilości goli, w drugiej połowie nieco się zrelaksowaliśmy.”

„To ważne, że Cristiano zdobył dzisiaj swoją pierwszą bramkę w lidze. Teraz zobaczmy jak będzie dalej. Jestem szczęśliwy z powodu Cristiano, Karima, Isco i Marcelo… Mam nadzieję, że stopniowo odzyskamy najlepsze wersje wszystkich graczy.ę

„Wiemy, że możemy zdobyć bramkę w każdej chwili, ale to prawda, że dzisiaj zajęło nam to trochę czasu. Do tego meczu podeszliśmy z cierpliwością. W drugiej połowie Isco da bardzo dobrą piłkę Cristiano i się udało.”

„Wielu graczy wzięło ostatnio udział w meczach reprezentacji i niektórzy z nich musieli odpocząć. Będę potrzebował wszystkich piłkarzy, a dzisiaj wszyscy grali bardzo dobrze. Mieliśmy 10 minut trudności, ale to normalne podczas meczu. Będziemy grać co trzy dni i muszę to wziąć pod uwagę. Jest to zasłużony triumf.”

„Isco wszystko robi dobrze, najważniejsza jest drużyna, indywidualność robi różnicę, ale to zespół zawsze wygrywa.”

„W drugiej połowie radziliśmy sobie nieco gorzej niż w pierwszej. Potem zmieniliśmy układ i gracze znaleźli dziurę.”

„Achraf ma wiele możliwości, jest fizycznie bardzo aktywny, Marcos jest bardzo poważnym graczem, robi rzeczy z sensem i dał równowagę drużynie.”