Zidane: Nasze codzienne życie to La Liga

as.com

Zinédine Zidane wziął udział w konferencji prasowej przed jutrzejszym meczem z Realem Betis (22:00, Eleven).

„Zarówno trenerzy jak i gracze zawsze chcą, aby przez 90 minut gra była na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z intensywności, jaką wprowadzamy. Jeśli to uczynimy, możemy zranić każdego rywala. Jutro spróbujemy to zrobić od początku do końca.”

„Nie będziemy już więcej wracać do kary Cristiano, cieszymy się, że wraca i mam nadzieję, że już zawsze będzie z nami. Cristiano jest szczęśliwy, bo lubi grać z kolegami z drużyny. Wracamy do domu, a on lubi grać u siebie.”

„Przygotowujemy się do meczów i wiemy, kto rozgrywa rożne, karne czy wolne. Nie będę mówił o PSG, martwię się o mój zespół.”

„Ceballos może grać na różnych pozycjach, to dobra rzecz. Jest zdolny do gry na różnych pozycjach. Dostanie okazje do gry i z pewnością będzie je dobrze wykorzystywał.”

„Gra Bale na małej przestrzeni? To prawda, że na małej przestrzeni przy swojej szybkości może krzywdzić każdego rywala. Widzieliśmy to przy golu w ostatnim meczu. Gareth technicznie jest świetny i gra z piłką nie kosztuje go wiele. Dla mnie to zawodnik kompletny.”

„Nie martwię się o Carvajala, bo on jest gotowy, silny fizycznie i może grać w wielu spotkaniach. Z pewnością nie zagra we wszystkich spotkaniach, bo to niemożliwe, ale zobaczymy. Na tą chwilę jest w porządku i może kontynuować grę.”

„La Liga jest dla mnie trudna, czułem szczęśliwy wygrywając Ligę Mistrzów, która jest bardzo ważna, ale nasze codzienne życie to La Liga i gracze wiedzą o tym. Miło byłoby wygrać La Ligę i gracze wiedzą o tym.”

„Nie mogę powiedzieć, dlaczego są gwizdy na Bale’a. Ten stadion gwizdał na wszystkich graczy, ale nic się nie dzieje, to część kariery sportowca. To dobrze, że gracze zauważają, że niektóre rzeczy nie są zrobione dobrze.”

„Wyrównany rekord Santosu? Oznacza to, że nasz plan działa Będziemy mieli jeszcze wiele szans na wygraną i mam nadzieję, że je wykorzystamy.”