Zidane oparł grę na Kroosie

Toni Kroos jest kluczem do gry Realu Madryt. Kiedy Niemiec pracuje, cały mechanizm dobrze funkcjonuje. Byłego gracza Bayernu sporo kosztowało znalezienie swojego stylu na boisku, ale Zidane uczynił go „silnikiem” swojej drużyny, a jego precyzja przy dośrodkowaniach z rzutów rożnych dała już kilka bramek zespołowi z Madrytu.

W 20 ligowych spotkaniach Niemiec zdołał wyrównać swoje wyniki z poprzedniego sezonu. W sumie ma już na koncie 7 asyst. Jego dośrodkowania z rzutów rożnych, są idealnie wykorzystywane przez kolegów polu karnym.

W trzech ostatnich meczach Real Madryt zdobył trzy bramki dzięki doskonałym podaniom Toniego Kroosa. Zaczęło się od spotkania z Valencią. Niemiec idealnie obsłużył Garetha Bale’a, który głową skierował piłkę do siatki. Tydzień później, już pod wodzą Zidane’a, wszystko wyglądało podobnie, asysta Kroosa i gol Walijczyka, sytuacja po raz kolejny powtórzyła się w spotkaniu ze Sportingiem. Niemiec jest obecnie w znakomitej formie, z pewnością spora w tym zasługa nowego trenera, a co najważniejsze jeszcze sporo spotkań przed nami.