Zidane: Pepe jest bliski powrotu

Embed from Getty Images

Zidane tradycyjnie udzielił wywiadu dla mediów przed meczem. 

Jutrzejszy mecz:

,,Przeanalizowaliśmy już rywala, jesteśmy przygotowani. Zobaczymy kto jutro zagra. Jeśli zależałoby to ode mnie zagraliby wszyscy. Jesteśmy skoncentrowani tylko na jutrzejszym meczu.”

Odczucia:

,,Dla mnie to coś nowego. Najważniejszą rzeczą jest praca i wygrywanie. Nie chcemy mieć łatwiej ani iść na łatwiznę. Cokolwiek się stanie nadal będziemy pracować tak samo. Wszystko czego wymagam od piłkarzy to czysta, sumienna praca. Jeśli pracujesz na treningach uczysz się czegoś nowego – to zawsze ułatwia sytuację podczas meczu.”

Przygotowania:

,,Wiem, że mieliśmy kilka dni na regenerację i przygotowania. Wykorzystaliśmy je najlepiej jak umieliśmy. Wiemy, że jutro czeka nas ciężki mecz, przeciwko dobrej drużynie i niezależnie od wszystkiego łatwo nie będzie. To będzie mecz podobny do tego w Rzymie – przeciwko drużynie, która świetnie broni. Najważniejsze jest, aby być gotowym na wszystko co zaproponuje rywal od pierwszej minuty.”

Najważniejsze rzeczy:

,,Najważniejsze rzeczy? Mój zespól i rywal. Ale to, co jutro będzie mnie interesować na boisku to tylko i wyłącznie moja drużyna.”

Napotkane trudności:

,,Trudności? Prawda jest taka, że mamy bardzo ciężkie wyjazdowe mecze. Wszystko o co proszę zespół to koncentracja i duża intensywność. Każda część meczu może skomplikować Ci sytuację.”

Marcelo i James:

,,Oni są perfekcyjni. Odbyli świetne sesje treningowe, James dostał trochę luzu ze względu na to, że grał w wielu ostatnich meczach. Marcelo zagrał w Rzymie i wyglądał bardzo dobrze. Jestem zadowolony.”

Reprezentacja Francji:

,,Francja robi to, co dla nich najlepsze. Oni wiedzą, że potrzebują Benzemy. To było do przewidzenia, że zarzuty wobec Karima zostaną wycofane.”

Skład na jutro:

,,Dla mnie wszyscy zasłużyli na grę w jutrzejszym meczu, bo każdy pracował świetnie. Dwudziestu trzech piłkarzy pierwszego składu oraz trójka z Castilli. Moim zadaniem jest podjąć decyzję. Zobaczymy jutro kto wystąpi od początku.”

Isco:

,,Dla mnie praca z nim to przyjemność. Chciałbym, aby jutro trafił do siatki z dwóch przyczyn. Zasługuje na to i potrzebuje tego – za jego ciężką pracę. On czuje się świetnie z zespołem i ja czuje się świetnie z zespołem. To dobrze świadczy. Świetnie uczucie!”

Nacho:

,,Świetnie jest mieć czterech stoperów na tym samym poziomie. To zwiększa rywalizację i formę zawodników. Jestem zadowolony z Nacho. Jestem spokojny o to, kto wystąpi jutro na środku obrony.”

Pepe:

,,Jest z nim coraz lepiej. Już prawie nic go nie boli. Dla mnie ważne jest, aby był gotów na 100%. Przepracuje jeszcze trzy dni rehabilitacji i wróci do pracy z grupą.”