Zidane: Piłka po prostu nie chciała wpaść do siatki

Embed from Getty Images

To nie była udana noc dla Realu Madryt. Wszystkiemu winien był Real Betis, który w środę zdobył trzy punkty na Estadio Santiago Bernabéu. Zespół Zinédine Zidane dostał lekcję życia, że niewykorzystane okazję lubią się mścić.

Real Madryt jest aż siedem punktów za Barceloną w tabeli po zaledwie pięciu meczach. Los Blancos pozwolili gościom strzelić w 94. minucie, aby pogrążyć obrońców w najgorszym starcie w La Liga u siebie od ponad 20 lat.

„Jest źle. To piłka nożna, gdy piłka po prostu nie chce wejść, to nie wejdzie”.

„Nie była to świetna gra, ale też nie zła. Pierwsze minuty drugiej połowy były dobre, to prawda, że ​​trochę się pospieszyliśmy”.

„Mieliśmy 26 lub 27 szans, dzisiaj piłka nie chciała wejść, zwłaszcza tutaj, na naszym stadionie. Kocham to słowo, spokój, będziemy mieli spokój i będziemy spokojni”.

„To jasne, musimy z tym żyć. Były to trzy rożne mecze, początek naszej kampanii ligowej w domu nie był wystarczająco dobry.”

„Nie myśleliśmy, że tak będzie, ale nie możemy tego zmienić.”

„To, co możemy zmienić, to wygrać kolejny mecz i zrobimy wszystko, aby tego dokonać. W następnym meczu w lidze musimy zrobić wszystko, by wygrać”.

„Cieszymy się, że mamy Cristiano i może być razem z nami.”

„Nie żałuję niczego, zawsze chcemy wygrać mecz. Można zmieniać podania, ale idea jest taka sama, aby wygrać.”