Zidane: Przeprosiłem wszystkich

Zinédine Zidane udzielił wywiadu dla francuskiego programu Téléfoot, który w tym roku świętuje czterdziestą rocznicę powstania. Z tej okazji telewizja TF1, w której transmitowany jest wspomniany program przygotowała niesamowity film dla Zidane’a. Reakcje francuskiego szkoleniowca Realu Madryt oraz fragmenty wywiadu możecie zobaczyć w filmiku, do którego link znajdziecie tutaj

->https://www.tf1.fr/tf1/telefoot/videos/zidane-a-coeur-ouvert.html

„Moja żona wciąż jest piękna. Nasze drogi się pokrywają i to jest piękno. Tworzymy rodzinę, od zawsze próbujemy stworzyć spokój dla naszych bliskich. Zawdzięczam jej wszystko.”

„Mój ojciec jest dla mnie przykładem. Ojciec i matka są zawsze naszymi przewodnikami. A gdy jest się rodzicem i ma się życie zawodowe i dobre życie emocjonalne myślę, że to jest wszystko co można osiągnąć. Rodzice nauczyli mnie dobroci i to jest bezcenne. Staram się przekazywać to moim dzieciom.”

„Nie jestem dumny z tego jak potraktowałem Materazziego. Przeprosiłem wszystkich, jego, tych młodych ludzi, dla których byłem i jestem jakimś autorytetem. To część mojej kariery, która nie jest przyjemna, ale musimy zaakceptować ten fakt.”