Zidane: To jest debiut marzeń

Po swoim debiutanckim meczu, Zidane pojawił się na konferencji prasowej by odpowiedzieć na pytania dziennikarzy. Francuz nie mógł wymarzyć sobie lepszego rozpoczęcia przygody z pierwszą drużyną Realu Madryt.

Satysfakcja z udanego debiutu:

„Zawsze, gdy mecz kończy się wygraną trener jest zadowolony, tak jest i w moim przypadku. Po treningach, jakie odbyliśmy, jestem zadowolony z przebiegu meczu.”

Postawa drużyny:

„To coś, co podobało mi się najbardziej w tym meczu. Zwycięstwo 5:0 nie jest łatwe przeciwko rywalowi, takiemu jak Deportivo. To jest debiut marzeń.”

Ramos:

„Poczuł drobny dyskomfort. Myślę, że to nic poważnego. Jutro dowiemy się szczegółów.”

Cristiano i chęć strzelenia gola:

„Widziałem jak chciał zdobyć gola. Ale zawsze każdy z nas myśli przede wszystkim o wygranej. Przed nim wiele meczów, w których będzie miał okazję zdobyć gole.”

Naprawa sytuacji:

„Wszystko jest możliwe. Musimy dalej tak grać, jak dzisiaj. W Realu zawsze musisz zwyciężać. Mamy wiele rzeczy do poprawienia i zamierzamy to naprawić. Mamy na to czas.”

Wielki mecz Bale’a:

„Pracował tak samo jak każdy. Będąc bez piłki bronił razem z resztą drużyny, a gdy nadarzała się okazja przechodził do ataku. Musimy utrzymać ten system pracy.”

Isco i James:

„Jestem zadowolony z meczu Isco. Potem wszedł James i również zagrał dobrze. Muszę decydować o tym, kto rozpoczyna mecz, a kto go kończy. I zawsze będę odpowiadał tak samo na to pytanie. Teraz grał jeden, zobaczymy kto zagra za tydzień.”

Atmosfera na Bernabéu:

„Dzisiaj na stadionie panowała niesamowita atmosfera. Chodzi nam o to, by dobrze grać i zadowalać publiczność.”

Poprawa w zaledwie 5 dni:

„Sekretem jest dobre nastawienie. Każdy chciał zagrać jak najlepiej. Nic się nie zmieniło w drużynie. Zmieniono tylko trenera, a ja staram się wykonywać swoją pracę.”