Zidane: To zwycięstwo było nam potrzebne

Zinédine Zidane wziął udział w pomeczowej konferencji prasowej. Dobry początek Ligi Mistrzów, bramki Cristiano i Ramosa oraz uraz Kovačicia to gówne tematy wypowiedzi Zizou.

„To zwycięstwo było nam potrzebne. Zaczęliśmy te rozgrywki z nawiązką. Nie możemy być zadowoleni z pierwszej połowy, ale w drugiej było lepiej. Ważne jest, aby rozpocząć Ligę Mistrzów dobrze i zachować czyste konto.”

„Nie wiem, co stało się w pierwszej połowie. Nie graliśmy dobrze z piłką co jest potrzebny, aby zrobić różnicę. W drugiej połowie byliśmy lepiej, przenosząc piłkę bardzo dobrze. Mamy dobry wynik. ”

„Cristiano jest dla nas kluczowy, bardzo ważny. Jest zawsze tam gdzie powinien, zawsze zdobywa gole i mam nadzieję, że będzie to kontynuował. W niedzielę nie będziemy go mieć i mamy nadzieję, że jest  to ostatni takim mecz w tym sezonie. Nie będzie Cristiano, nie będzie Benzemy, ale inni będą dobrze wykonywać swoją pracę. ”

„Chcemy kontynuować naszą dobrą pracę. Dobry początek sezonu był ważny. Wygranie dwóch Superpucharów były spektakularne. Przeciwko Valencii graliśmy dobrze. W niedzielę mam nadzieję na inną grę, bo będziemy takiej potrzebować.”

„Nie sądzę, że ludzie przychodzą tu tylko gwizdać na Bale’a.  On może grać na wielu pozycjach. Zaczęliśmy z nim i Cristiano wyżej. Jestem zadowolony z ogólnej wydajności zespołu.”

„Zobaczymy jutro co z Kovačiciem. Ten dyskomfort miał już kilka dni temu. Mówi, że to nie jest nic poważnego, ale musimy zobaczyć jutro.”

„Stopniowo widzimy poprawę Bale’a. Po czteromiesięcznej kontuzji trzeba dużo czasu, aby odzyskać swój poziom. Miał cały okres przygotowawczy i zobaczymy Bale coraz lepszego. Jestem zadowolony z jego występu dzisiaj, dał asystę. Musi mieć czas.”

„Zaczęliśmy bardzo dobrze konkurencję. Strzeliliśmy trzy gole, ale może być ich więcej.”