Zrozpaczony Cristiano

Embed from Getty Images

Cristiano Ronaldo wrócił do gry w lidze hiszpańskiej podczas starcia z Realem Betis. Od tamtej pory Portugalczyk rozegrał 180 minut i nie zdobył ani jednej bramki.

Cristiano jest głodny goli. W ciągu tych dwóch spotkań oddał na bramkę dwadzieścia strzałów, ale ani jeden nie z nich nie zamienił się na gola. Liczba ta czyni go, obok Asensio, piłkarzem Realu Madryt, który w tym sezonie oddał na bramkę najwięcej strzałów. Warto zaznaczyć, że młody Hiszpan rozegrał 223 minuty więcej od swojego kolegi.

Na Estadio Mendizorroza, Cristiano próbował gola z każdej pozycji w polu karnym, jednak bez skutku. Strzelał osiem razy. Ronaldo nie ukrywał niezadowolenia również wtedy, kiedy jego koledzy podejmowali złe decyzje, mimo, że on sam był na dużo lepszej pozycji strzeleckiej.

W meczu z Realem Betis, Portugalczyk oddał dwanaście strzałów, jest to rekord jeżeli chodzi o próby zdobycia bramki w jednym meczu ligowym w obecnym sezonie.

Cristiano czuje głód i ciśnienie, aby dogonić swojego największego rywala, Leo Messiego. Worek z bramkami w końcu się rozwiąże i możemy być niemal pewni, że Cristiano nie raz zdobędzie więcej niż jedną bramkę w spotkaniu ligowym.