Casillas, Ramos, Isco, Carvajal, Ronaldo, Pepe, Coentrao, Benzema, Varane, Kroos, Khedira, Marcelo, Lucas Silva, Modric, Bale, Chicharito i Keylor Navas – tak wygląda lista 17 zawodników Realu Madryt powołanych na mecze reprezentacji narodowych. Poniżej przegląd gier, w jakich wezmą udział Królewscy.

Casillas, Ramos, Isco i Carvajal 

Czwórka reprezentantów Hiszpanii zmierzy się w piątek (27 marca o 20:45) w meczu eliminacji Mistrzostw Europy z Ukrainą. We wtorek 31 marca o 20:45, Hiszpanie zmierzą się z kolei w meczu z towarzyskim z Holandią, który zostanie rozegrany na Amsterdam Arena.

Ronaldo, Pepe i Coentrao

Portugalczycy w drodze do Mistrzostw Europy zmierzą się z Serbią. Spotkanie to odbędzie się w niedziele 29 marca o godzinie 20:45 na Estadio da Luz w Lizbonie. Dwa dni później, we wtorek 31 marca o 21:45 Portugalczycy zagrają towarzysko z Republiką Zielonego Przylądka.

Kroos i Khedira 

W środę 25 marca o godzinie 20:30 Niemcy zagrają na Fritz-Walter-Stadion w Kaiserslautern w meczu towarzyskim z Austrią. W niedzielę o 18, podopieczni Joachim Löwa zagrają w wyjazdowym meczu z eliminacyjnym z Gruzją.

Benzema i Varane

Francuzi mają już zapewniony występ na Mistrzostwach Europy, dlatego zagrają dwa mecze kontrolne. W czwartek 26 marca o godzinie 21, Trójkolorowi zagrają na Stade de France z Brazylią, a w niedziele 29 marca zmierzą się na Stade Geoffroy-Guichard w Saint Etienne z Danią (20:45). 

Bale

Najdroższy piłkarz świata będzie walczył z reprezentacją Walii o udział w Mistrzostwach Europy, mierząc się w sobotę 28 marca z Izraelem w Hajfie (18:00)

Marcelo

Brazylijczyk zagra w czwartek 26 marca o godzinie 21 na Stade de France z Francją w kadrze której znaleźli się Benzema i Varane, a następnie w niedziele 29 marca czeka go kolejny mecz towarzyski z Chile na Emirates Stadium w Londynie (16:00).

Lucas Silva

Brazylijski zespół Olimpijski rozegra dwa mecze kontrolne. W sobotę 28 marca z Paragwajem (01:00) i dzień później z Meksykiem (22:00). Będą to mecze reprezentacji Olimpijskich.

Modric i Ødegaard 

Obaj zawodnicy staną naprzeciwko siebie w eliminacyjnym meczu grupy H. Chorwacja zmierzy się wówczas na własnym boisku z Norwegią (sobota 28 marca godzina 18).

Chicharito 

Napastnik Realu Madryt zagra w dwóch meczach sparingowych z Ekwadorem (niedziela 29 marca, 15:30) i Paragwajem (1 kwietnia 03:00).

Keylor Navas

Kostarykański bramkarz Realu podobnie jak Chicharito sprawdzi formę Paragwaju (27 marca, 03:00), a następnie Panamy (1 kwietnia, 03:00).