Paulo Sousa: Jestem dumny z zawodników, drużyny i kibiców. To było fantastyczne – wsparcie z jakim graliśmy podczas tego spotkania oraz nasz entuzjazm. Chciałbym, aby tak było zawsze. Zasłużyliśmy na więcej. Gracze w coraz większym stopniu realizowali moje pomysły i z minuty na minutę rozkręcali się.

– Było widać, że możemy konkurować z tak dużym zespołem jak Real. Wiara drużyny w nasze cele rośnie z meczu na mecz i na pewno będzie to bardzo widoczne w drugiej części sezonu.

Carlo Ancelotti: – Nie graliśmy dziś na naszym normalnym poziomie, byliśmy wolniejsi niż zwykle. Broniliśmy się jednak dobrze i kontrolowaliśmy mecz. Fakt, że wracamy do domu z 15 zwycięstwami z rzędu jest wielkim osiągnięciem dla klubu. Bazylea grała dobrze, efektownie, włożyła w ten mecz dużo serca. Nie było to łatwe, aby tutaj wygrać.

Bazylea z pewnością może powalczyć w Liverpoolu. Są silni fizycznie, grają dobrze i są dobrze zorganizowani. Chociaż zawsze jest trudno na Anfield, sądzę że Bazylea ma niewielką przewagę w meczu z Liverpoolem.