Real Madryt pokonał Betis Sevillę 5:0. Po meczu Rafa Benitez wziął udział w konferencji prasowej. Oto jej część:

– Jestem bardzo zadowolony z występu drużyny. Zawsze można coś poprawić, jednak mówiłem, że zespół będzie strzelał i to potwierdzili. Podobał mi się występ Garetha Bale’a, Jamesa, Cristiano, który miał największą ilość oddanych strzałów, a także Keylora Navasa. Można wyciągnąć wiele pozytywów z tego meczu i jest też kilka rzeczy, które możemy poprawić. Wynik jest dowodem ciężkiej pracy i dobrego nastawienia zawodników.

– Największy pozytyw tego meczu został podsumowany w pierwszych 5 minutach: intensywność, agresja, ambicja, siła w ataku… Negatywem były 2 pomyłki związane z koncentracją, które dały rywalom szanse na zdobycie bramki i rzut karny. Jednak pozytywy przeważają negatywy. 

– Najbardziej cieszy mnie to, że strzeliliśmy 5 bramek. Kiedy strzelasz 3 bramki, chcesz nie stracić bramki i nadal stwarzać zagrożenie w ataku. Kilka razy straciliśmy koncentracje, ale nadal atakowaliśmy na bramkę przeciwnika i jest to coś, co lubię najbardziej.

– Przyszłość Keylora? Pracuję z wszystkimi moimi zawodnikami, wszyscy są znakomici i jestem z nich bardzo zadowolony. Chcę cieszyć się z 5:0.