Karim Benzema zdobył dwa gole przeciwko Granadzie i był jednym z bohaterów niedzielnego spotkania na Bernabeu. Reprezentant Francji był bardzo szczęśliwy z powodu zwycięstwa i swojej postawy, chociaż podkreślił, że pierwszoplanową rolę odegrał w tym meczu Cristiano Ronaldo.

– Rozegraliśmy fenomenalny mecz na własnym stadionie. Zdobyliśmy wiele bramek i to jest dobre dla wszystkich. Atakowaliśmy i dobrze broniliśmy dostępu do własnej bramki, byliśmy świetni. W każdym meczu gramy po to, aby uszczęśliwić naszych fanów.

– Po zdobyciu pierwszej bramki, kolejne gole zdobywaliśmy seryjnie. Dla mnie najważniejsze jest zwycięstwo, trzy punkty. To, że zdobyliśmy dziewięć goli jest mniej istotne, ale radujemy się tym, ponieważ nie zdarza się to często. Do końca sezonu postaramy się wygrywać każdy mecz. 

– Cristiano jest fenomenalny, zawsze szuka bramek, ale jego nadrzędnym celem jest pomoc drużynie. On zasługuje na miano najlepszego piłkarza na świecie. Zarówno on, jak i Bale zagrali świetnie, jak praktycznie zawsze, kiedy wygrywamy.