Dani Carvajal, który w meczu Eibarem powróci do składu Realu Madryt, podczas konferencji prasowej wypowiedział się na temat kontuzji jego kolegi z zespołu Luki Modricia, słowach Xabiego Alonso oraz formie Isco.

Carvajal o kontuzji Modricia:

– Rozmawiałem z Luką i wyglądał na bardzo poruszonego tym co się stało. Wiem jednak, że jest silnym facetem i wkrótce będzie razem z nami. Ma za sobą spektakularne dwa miesiące i był wiodącą postacią Realu, ale mamy w klubie innych świetnych piłkarzy, którzy na pewno go zastąpią.

Carvajal o słowach Xabiego Alonso, który stwierdził, że Manuel Neuer jest najlepszym bramkarzem, z którym miał okazję zagrać:

– Nie chcę cytować tych słów i wdawać się w dyskusję, ponieważ uważam je za subiektywne. Sam miałem okazję poznać wielkich bramkarzy jak Leno, Iker, Diego López, Keylor i o wszystkich mam podobne poglądy i jestem dumny, że mogłem dzielić z nimi szatnie i grać w jednym klubie.

Carvajal o Isco:

– Szkoda porażki Hiszpanii z Niemcami, ponieważ zagrał świetny mecz. Jeśli trener nadal będzie darzył go takim samym zaufaniem będzie także bardzo ważnym człowiekiem w kadrze Hiszpanii, tak jak w Realu.