Kapitan Realu Madryt, Iker Casillas, podobnie jak Carlo Ancelotti tuż po mecz z Almerią wziął udział w konferencji prasowej.

Casillas o wygranej z Almerią: Zakończyliśmy rok w lidze w dobrym stylu. To było bardzo niewygodne gra, ale poradziliśmy sobie. To był trudny mecz, ale wracamy do Madrytu podekscytowani i szczęśliwi do Madrytu. Każda gra jest trudna i inna, ale wszyscy dajemy z siebie wszystko i wygrywamy.

Casillas o obronionym rzucie karnym: – To był kluczowy moment meczu. Gdybyśmy stracili gola, mecz byłby inny, ponieważ Almeria zyskałaby pewność siebie. Na szczęście mecz pozostał pod naszą kontrolą. Wracamy podekscytowani i szczęśliwi do Madrytu. Do przerwy nie był to nasz najlepszy mecz, byliśmy dość leniwi. W końcu wygraliśmy, choć ciężko napracowaliśmy się na wynik 4:1.

Casillas o Klubowych Mistrzostwach Świata: – Przed nami szansa na kolejne trofeum. Są to istotne, nietypowe rozgrywki i postaramy się dać radość fanom. Mam nadzieję, że w ciągu kilku dni uda nam się osiągnąć kolejny, nowy dla nas sukces, dla całego Madrytu i fanów. To będzie trudne, ponieważ przekonaliśmy się dziś, że łatwo mogą skomplikować się pozornie łatwe sprawy.

Casillas o życzeniach świątecznych:Wszystkich fanom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. W przyszłym roku widzimy się ponownie.