Portugalski obrońca Realu Madryt, Fabio Coentrao, mimo że od dłuższego czasu zmaga się z kontuzjami, wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku transferowym. Chęć pozyskania zawodnika podczas nadchodzącego okienka transferowego wykazał już Juventus Turyn i AS Roma.

Spekulacje łączące byłego zawodnika Benfiki z odejściem z Realu Madryt pojawiają się niemalże podczas każdego okienka transferowego. Portugalczyk tak naprawdę nigdy nie był konkurencją na lewej stronie defensywy dla Marcelo, a od pewnego czasu notorycznie zmaga się z urazami.

Real Madryt jest podobno gotów wysłuchać ofert w sprawie zawodnika, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że Marcelo jest w najlepszym etapie swojej kariery i wydaje się być wręcz niemożliwe, aby Brazylijczyk nagle spuścił z tonu. Spekuluje się, że Los Blancos będą skłonni do sprzedaży piłkarza, jeżeli ten wyrazi taką chęć.

Władze Realu zdają sobie sprawę, że sezon jest długi, a Portugalczyk może przydać się w rywalizacji na trzech frontach. Co innego, jeżeli Królewskim uda się pozyskać godnego następce. Coraz częściej w tym kontekście mówi się o pozyskaniu Ricardo Rodrigueza z Wolfsburga.

Zobacz także: Real będzie szukał lewego obrońcy?