Isco zostaje w Realu Madryt – donosi portal Goal.com. Nowy szkoleniowiec zapewnił Hiszpana, że jest on kluczową częścią planów na nadchodzący sezon. 

Przyszłość 23-latka w Madrycie stała pod wielkim znakiem zapytania. Pomocnik stracił miejsce w wyjściowej jedenastce w drugiej części ubiegłego sezonu na rzecz powracających po kontuzji Luki Modricia i Jamesa Rodrigueza. Choć pozycja w klubie Isco jest dobra, to obawiał się transferu nowego pomocnika tego lata, co spowodowało, że pojawiły się spekulacje odnośnie jego odejścia. Krążyły plotki, że mógłby przejść do Manchesteru City, gdzie pracuje Manuel Pellegrini, z którym pracował w Maladze. 

Wszelkie wątpliwości Isco rozwiał Rafa Benitez, który od razu po tym jak został ogłoszony nowym trenerem Królewskich, zadzwonił do piłkarza i poinformował go, że będzie odgrywał ważną rolę w nowym projekcie sportowym Realu Madryt. W rezultacie 23-latek wyrzucił ze swojej głowy myśli o opuszczeniu Santiago Bernabeu i z niecierpliwością czeka na nowy sezon.