Real Madryt przegrał w wyjazdowym meczu z Athletic Bilbao 0:1 Pomocnik Królewskich, Isco był bardzo rozczarowany przegraną na San Mames.

– Wyjeżdżamy stąd z bardzo negatywnymi uczuciami, bo jest to nasz drugi mecz z rzędu, w którym nie zdobyliśmy trzech punktów. Ostatnio brakuje nam trochę świeżości i nie jest to normalna sytuacja dla Realu Madryt, ale wiemy, że jest to tylko chwilowe. Teraz sprawy nie idą tak, jakbyśmy chcieli, ale zmienimy na pewno – powiedział reprezentant Hiszpanii po zakończeniu spotkania.

– Brakowało nam postawienia kropki nad i, a także precyzji. Wydawało się, że wszystko jest pod naszą kontrolą, ale wystarczyły dwa mecze, aby zmienić bieg wydarzeń, ale wrócimy na ścieżkę dobrych wyników i dobrej gry.

Były zawodnik Malagi przeanalizował także sytuację w tabeli La Liga.

– Trudno. Kiedy mieliśmy cztery punkty przewagi nasza sytuacja już wtedy była trudna, a teraz czeka nas po prostu długi wyścig i wiele gier. Musimy zagrać na Camp Nou z maksymalnym zaangażowaniem i wiarą w siebie. Proszę fanów o zaufanie dlatego, że wciąż jesteśmy tym samym Realem Madryt, który zdobył wiele tytułów. 

– Każdy wygrywa i przegrywa i tylko od nas zależy, czy odwrócimy sytuację. Będziemy ciężko pracować, aby wyprzedzić rywali na koniec sezonu.