Po zakończeniu gali w Zurychu, zdobywca Złotej Piłki, Crisitano Ronaldo chętnie odpowiadał na pytania dziennikarzy. Podczas jednego z wywiadów, Portugalczyk odniósł się do swoich relacji z Garethem Balem, które według ostatnich doniesień mediów miały wyglądać nie najlepiej.

Cristiano Ronaldo o relacjach z Garethem Balem: Moje relacje z nim są doskonałe. Dogadujemy się świetnie. Nie ma najmniejszego problemu między nami. Jest to dla mnie bardzo ważne, jako gracza Realu Madryt.

Cristiano Ronaldo odpowiada na pytanie, czy był przekonany, że wygra zdecydowanie: – Byłem przekonany, że tak. Ponieważ po tak fantastycznym roku, jaki rozegrałem, byłoby bardzo trudno, nie wygrać. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie tak samo i my jako zespół także zdobędziemy wiele trofeów. Tworzymy historię.

Ronaldo odpowiada na pytanie, czy ma obsesje na punkcie Ballon d’Or: – Nie jestem opętany. To prawda, że ​​jest to najcenniejsze trofeum dla piłkarza, ale ważne jest to, aby wygrać wszystko z Realem Madryt. Poszczególne trofea są wynikiem tego, co robisz ze swoim zespołem.

Ronaldo o swoim okrzyku: To był okrzyk radości, że udało mi się osiągnąć swój cel. To wyszło spontanicznie. Nie testowałem tego w żaden sposób.