Real Madryt powoli zaczyna obmyślać plany na kolejny sezon. Pewne jest, że wraz z końcem aktualnego sezonu z Madrytem pożegna się Chicharito, w związku z czym Królewscy będą zmuszeni poszukać alternatywy dla Karima Benzemy, który jest aktualnie etatowym napastnikiem z klubie z Estadio Santiago Bernabeu.

Według najnowszych informacji, jednym z kandydatów do zastąpienia Chicharito jest napastnik Villarrealu, Luciano Vietto. 21-letni Argentyńczyk trafił do zespołu Żółtej Łodzi Podwodnej przed rozpoczęciem obecnego sezonu z Racingu Club de Avellaneda i bardzo szybko zaaklimatyzował się w Hiszpanii. W 20 spotkaniach ligowych zdobył dla swojego klubu 10 goli, czym zwrócił na siebie uwagę szkoleniowca Los Blancos, Carlo Ancelottiego.

Problem w tym, że działacze Villarreal oczekują za transfer swojej gwiazdy około 30-35 milionów euro, co może być zbyt wygórowaną kwotą, jak na napastnika, który miałby pełnić w Madrycie rolę zmiennika. Ponadto były klub Argentyńczyka Racing Club de Avellaneda w dalszym ciągu posiada 20% procent praw do jego karty zawodniczej.