Carlo Ancelotti
fot. www.realmadrid.com

Szkoleniowiec Realu Madryt, Carlo Ancelotti wziął udział w konferencji prasowej po wygranym 2:1 meczu z Almerią. Poniżej zapis rozmowy trenera Los Blancos z mediami.

Carlo Ancelotti o meczu z Almerią: – Spodziewaliśmy się, że będziemy musieli mocno namęczyć się w tym meczu, a dodatkowo sami utrudnialiśmy sobie życie przez błąd defensywny, którego mogliśmy uniknąć. Od tego czasu walczyliśmy. Przeciwnicy bronili się bardzo dobrze, ale mimo to mieliśmy dużo strzałów na bramkę, a gdy padł pierwszy gol, wszystko stało się łatwiejsze.  

Carlo Ancelotti o przyszłości Marco Asensio: – Jest piłkarzem Realu Madryt i dopóki to się nie zmieni, będę go za niego uważał. Jeśli będzie zasługiwał na to, aby grać w pierwszym składzie, będzie grał. Musimy pamiętać o jego wkładzie w zeszłym sezonie, gdzie strzelił wiele bramek Jest ważnym graczem i będziemy musieli poczekać do 31 sierpnia, aby zobaczyć, co się stanie i jaką decyzję podejmie.

Carlo Ancelotti na temat Lucasa Vázqueza: – Jest częścią składu i jednym z tych, którzy są zawsze gotowi do gry, aby zacząć na ławce i pomóc drużynie. Spisał się naprawdę dobrze i zdobył ważnego gola. Jest wzorowym profesjonalistą, jest bardzo zdyscyplinowany i ma świetne nastawienie.

Carlo Ancelotti o Hazardzie w roli 10: – Jest w dobrej formie fizycznej i nie ma żadnych problemów. Dobrze trenuje i myślę, że w tym sezonie dostanie sporo czasu gry.

Źródło: www.realmadrid.com