Dani Carvajal
fot. www.realmadrid.com

Defensor Realu Madryt, Daniel Carvajal podsumował derbowe spotkanie w wykonaniu swojej drużyny przeciwko Atletico Madryt. Hiszpański obrońca był bardzo zadowolony z faktu, że jego drużynie udało się podtrzymać serię zwycięstw.

– Odnieśliśmy trzy zwycięstwa z rzędu, zachowując czyste konto. Najpierw pokonaliśmy Sevillę, potem Borussię Mönchengladbach w Lidze Mistrzów, a dziś z Atletico, które wcześniej było nie do pokonania w lidze. Zdobyliśmy dziewięć na dziewięć punktów, ale to nie koniec. Mamy nadzieję, że będziemy to teraz kontynuować.

– To nietypowy sezon bez okresu przygotowawczego, z kontuzjami. Trener powiedział nam jasno, abyśmy od początku próbowali grać swoją piłkę i to był klucz do zwycięstwa. 

– Wciąż jesteśmy na bardzo wczesnym etapie sezonu ligowego, ale gdybyśmy dziś przegrali u siebie, nasza strata do Atletico stałaby się duża. Zwycięstwo było bardzo ważne i  cieszymy się  niego.

– We wtorek mamy bardzo ważny mecz u siebie z Athletic Bilbao. Musimy to wykorzystać i rozszerzyć serię zwycięstw z rzędu.

Źródło: www.realmadrid.com