Casemiro
fot. www.realmadrid.com

Pomocnik Realu Madryt, Casemiro wraz z trenerem Zinedine Zidanem wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Borussią M’gladbach. Poniżej zapis z konferencji Brazylijczyka.

Casemiro o meczu z Borussią M’gladbach: – Cała drużyna wie, że finał Ligi Mistrzów będzie dla nas jutro i tak właśnie musimy podejść do tego meczu. Ten klub nauczył nas wszystkich, że finały nie są rozgrywane, ale są wygrane. Podejdziemy do tego meczu z sercem i duszą i ciężko przygotowujemy się, aby z siebie wszystko na boisku. To dla nas najważniejsza gra w tym roku i myślimy tylko o tym. To ostatni mecz i damy z siebie wszystko. Nie myślimy o innym wyniku niż zwycięstwo. Rywal jest pierwszy w tabeli, ale musimy docenić to, że polegamy tylko na sobie. Wiemy, że będzie to trudne, ale jeśli wygramy, awansujemy.

Casemiro na temat Zinedine Zidane’a: – Zidane sam stworzył historię w tym klubie. W zeszłym roku zdobył z nami dwa tytuły. Wiemy, że w tym roku sezon jest wyjątkowo trudny, nie tylko dla Realu Madryt. Mamy mecze co 2-3 dni, a okres przygotowawczy nie był optymalny. Nie jesteśmy maszynami i mamy wiele kontuzji. Cały skład jest w stu procentach z trenerem, ufamy jego pracy i bardzo cenimy to, co zrobił i robi z nami.

Źródło: www.realmadrid.com