Toni Kroos
fot. www.realmadrid.com

Pomocnik Realu Madryt, Toni Kroos podczas konferencji prasowej przed meczem z Borussią M’gladbach zdradził, że zawsze z wielką chęcią wraca do Niemiec, które są jego ojczyzną. Były zawodnik Bayernu Monachium zdradził jednak, że świetnie czuje się w Hiszpanii i z ogromną chęcią zakończyłby karierę w barwach Los Blancos.

– Zawsze lubię wracać do Niemiec, ponieważ jest to mój kraj i mój język. Lubię jednak życie w Madrycie i grę w Realu Madryt – powiedział Kroos.

– Od kiedy gram w Realu Madryt, miałem różne oferty transferowe, ale nigdy nie rozmawiałem z innymi klubami, ponieważ moją intencją jest zakończenie kariery w Realu Madryt.

W ostatnim czasie Real Madryt miał problemy z ustabilizowaniem formy. Królewscy przegrali z Cadiz i Szachtarem Donieck, ale zrehabilitowali się w ostatnim meczu z Barceloną. Kroos twierdzi, że w szatni nigdy nie kwestionowano osoby Zinedine Zidane’a, jako właściwiej osoby w roli szkoleniowca Realu Madryt.

– Z naszej strony nigdy nie było wątpliwości co do Zidane’a. Razem przegrywamy i wygrywamy. Jeśli coś nie idzie dobrze, łatwo jest powiedzieć, że są zastrzeżenia i wątpliwości, ale wynik El Clasico pokazał, że tak nie jest.

– Real Madryt to klub, w którym musisz zaakceptować, że jeśli przegrasz mecze, pojawi się krytyka. Ważne jest to, jak zareagujesz i zrobiliśmy to bardzo dobrze, ale to tylko jedno zwycięstwo i musimy to kontynuować.

Źródło: www.realmadrid.com