Toni Kroos
fot. www.realmadrid.com

Liverpool jest podobno zdeterminowany, aby pozyskać pomocnika Realu Madryt, Toniego Kroosa podczas letniego okienka transferowego i przygotowuje się do złożenia oferty opiewającej na 25 milionów funtów za pomocnika Realu Madryt.

32-letni Niemiec ma tylko 18 miesięcy do końca swojego kontraktu w klubie z Estadio Santiago Bernabeu, ale niedawno powiedział, że chce zakończyć karierę w zespole Los Blancos.

Kroos, podobnie jak we wcześniejszych latach, także w sezonie 2021-22 jest kluczowym graczem Realu Madryt, występując dotychczas w 21 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, strzelając trzy gole i zaliczając trzy asysty. Jednak według El Nacional, Real Madryt nie rozpoczął jeszcze rozmów kontraktowych z Kroosem w sprawie nowej umowy, co przyciągnęło uwagę Liverpoolu.

Trener The Reds, Jurgen Klopp ma nalegać na zakontraktowanie Kroosa, a klub z Premier League przygotowuje się do złożenia oferty w sprawie trzyletniego kontraktu.

Liverpool ma nadzieję, że oferta w wysokości 25 milionów funtów okaże się wystarczająca, aby przekonać Real Madryt do sprzedaży czterokrotnego zwycięzcy Ligi Mistrzów.

Źródło: www.elnacional.cat