Gareth Bale Luka Modric
fot. www.goal.com

Gareth Bale podczas letniego okienka transferowego opuścił Real Madryt i powrócił do Tottenhamu Hotspur, gdzie grał przed przenosinami do ekipy Los Blancos.

W ostatnim czasie pojawiły się pogłoski mówiące, że Walijczyk miał problemy w szatni Realu Madryt, co zostało stanowczo zdementowane przez Lukę Modricia.

– Byłem w drużynie Gareth’em (Bale) przez większość mojej piłkarskiej kariery i moim zdaniem jest świetnym facetem. Jest nieśmiały, podobny do mnie – powiedział Modric dla COPE.

– To, co się o nim mówi, jest niesprawiedliwe. Wszyscy oceniają go po ostatnich latach, ale to, co zrobił w Madrycie, jest imponujące i zawsze zostanie zapamiętany jako zawodnik, który wiele zrobił dla klubu.

– Nigdy nie miał żadnych problemów  szatni, jest świetnym facetem. Mówił po hiszpańsku, żartował z nami.

– W ostatnich latach wiele się wydarzyło i wiele osób zapomniało już co zrobił dla klubu. Kiedy minie trochę czasu, będą go pamiętać jako ważnego zawodnika.

– Każdy człowiek ma swoje własne zachowania, ale na pewno nie miał problemów w szatni. Smutno mi, że wszystko, co zrobił, zostało zapomniane w zeszłym roku.

Źródło: www.cope.es