Luka Modric
fot. www.realmadrid.com

Pomocnik Realu Madryt, Luka Modric był rozczarowany porażką w środowym meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów z Szachtarem Donieck. Niemniej chorwacki pomocnik wierzy w jakość zespołu Królewskich i w to, że będzie on w stanie udanie zrehabilitować się za porażkę z Ukraińcami podczas sobotniego Gran Derbi z Barceloną.

– Nie rozpoczęliśmy dobrze tego meczu, chociaż później bardzo się poprawiliśmy. W pierwszej połowie nie zagraliśmy na poziomie, na jakim powinno się grać w Lidze Mistrzów. W drugiej połowie udało nam się to zmienić, ale to nie wystarczyło, aby odwrócić losy meczu i uzyskać remis lub wygraną. Brakowało nam pewności siebie, zwłaszcza w pierwszej połowie.

– Musimy ciężko pracować, trzymać się razem jako zespół i zachować pozytywne nastawienie, ponieważ przed nami El Clasico i musimy się poprawić. Nie mamy czasu na użalanie się nad sobą.

– W drugiej połowie stworzyliśmy okazje i strzeliliśmy dwa gole, ale to nie wystarczyło. To trudna porażka, ale przed nami długa droga i jestem pewien, że będziemy się poprawiać z meczu na mecz.

– Dobrze, że zbliża się następny mecz i jest to El Clasico. Musimy trzymać się razem i wierzyć w siebie i swoją jakość. Nie zapomnieliśmy, jak gra się w piłkę nożną i możemy rozegrać świetny mecz. El Clasico to zawsze inna gra i jesteśmy pewni, że damy sobie radę.

Źródło: www.realmadrid.com