Vinicius Junior
fot. www.realmadrid.com

Real Madryt podobno prowadzi rozmowy kontraktowe z przedstawicielami Viniciusa Juniora, Edera Militao, Marco Asensio i Luki Modricia w celu zatrzymania ich na Estadio Santiago Bernabeu.

W tym momencie szczególnie priorytetowe dla Realu Madryt wydaje się być zatrzymanie w klubie Viniciusa Juniora. Brazylijczyk ma jeszcze ponad dwa lata na realizację swojej umowy na Estadio Santiago Bernabeu, jednakże uważany jest uważany za jednego z najniżej opłacanych członków pierwszego zespołu, pomimo jego ogromnego znaczenia dla gry Królewskich.

Według Goal.com, kierownictwo Los Blancos chce przedstawić ofensywnemu zawodnikowi nowe warunki współpracy i zatrzymać go w swoich szeregach do 2027 roku. Niemalże równy priorytet ma zatrzymanie na Bernabeu rodaka Viniciusa ? Edera Militao, który ma jeszcze ponad trzy lata na realizację swojego kontraktu.

Tymczasem Modric wciąż nie podpisał przedłużenia z Realem Madryt, mimo że jego obecna umowa wygasa pod koniec czerwca. Powyższe źródło twierdzi jednak, że doświadczony zawodnik powinien niebawem przedłużyć umowę o kolejny rok.

W Madrycie mają się toczyć także rozmowy w kwestii przyszłości Asensio, chęć podpisania umowy z Hiszpanem latem tego roku lub na zasadzie wolnego transferu w czerwcu 2023 roku wykazuje Arsenal i Liverpool.

Mówi się, że Real Madryt najpierw chciałby podpisać umowę z Kylianem Mbappe z Paris Saint-Germain, a następnie sfinalizować pozostałe transfery lub odnowienia kontraktów.

Źródło: www.goal.com