Erling-Haaland
fot. www.bvb.de

Real Madryt „może sobie pozwolić” na podpisanie kontraktu z Erlingiem Brautem Haalandem podczas letniego okna transferowego – uważa agent norweskiego napastnika, Mino Raiola.

Przyszłość Haaland w BVB jest nadal kwestionowana – przede wszystkim ze względu na możliwy brak awansu niemieckiego klubu do rozgrywek Ligi Mistrzów, a wiele czołowych europejskich drużyn z Realem Madryt i Manchesterem City na czele, interesuje się pozyskaniem byłego zawodnika Salzburga.

Prezydent Realu Madryt, Florentino Perez stwierdził niedawno, że odważne ruchy transferowe podczas letniego okienka transferowego mogą być niemożliwe, chyba że kluby otrzymają zastrzyk finansowy wynikający z występów w rozgrywkach Superligi, która ostatecznie nie wystartuje od nowego sezonu.

Raiola twierdzi jednak, że mistrzowie Hiszpanii mogą znaleźć fundusze wymagane do podpisania kontraktu z Haalandem podczas letniego okna transferowego, jeśli tylko zechcą.

– Real Madryt może sobie pozwolić na Erlinga Haalanda. Mają pieniądze na podpisanie z nim kontraktu – powiedział Raiola na łamach AS .

20-latek znajduje się w doskonałej formie w sezonie 2020-21 i strzelił dotychczas 37 bramek i zanotował 11 asyst w 38 występach we wszystkich rozgrywkach.

Manchester United, Chelsea, Liverpool i Barcelona to kluby, które również są zainteresowane podpisaniem umowy z Haalandem.

Źródło: www.as.com