Marco Rose
fot. www.uefa.com

Szkoleniowiec Borussii M’gladbach, Marco Rose wziął udział w konferencji prasowej przed nadchodzącym meczem z Realem Madryt. Trener Źrebaków ma nadzieję, że pomimo ogromnego wyzwania, jego zespół da z siebie wszystko i wywalczy historyczny awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

– Bez wątpienia plusem jest to, że graliśmy już z Realem Madryt i możemy z tego meczu wyciągnąć wnioski na jutro. Widzieliśmy też, jak grali w ostatnim meczu. Wiemy, że mają swój styl, mają wysoką jakość i weźmiemy to pod uwagę. Jutrzejszy mecz jest ważny także dla nich i na pewno dadzą z siebie wszystko.

– Real Madryt zawsze jest i będzie Realem Madryt. Są zdefiniowani przez swoje indywidualne możliwości i mają jasną taktykę. Lubią mieć piłkę i dominować, ale są też dobrze nastawieni do gry defensywnej. Będziemy bronić się z wielką pasją i dołożymy wszelkich starań, aby pokazać nasze atuty. Musimy wykorzystać je w jutrzejszym meczu.

– Ten mecz jest ważny dla mojego zespołu, nie tylko dlatego, że możemy wyeliminować Real Madryt. Najważniejsze jest dla nas przejście po raz pierwszy w historii fazy grupowej. Nie interesuje mnie to, co będzie działo się drugim meczu grupowym. Zagramy w naszą grę i zrobimy to, co musimy.

Źródło: www.realmadrid.com