Zinedine Zidane
www.realmadrid.com

Szkoleniowiec Realu Madryt, Zinedine Zidane był rozczarowany porażką w swojej drużyny w starciu z Szachtarem Donieck. Według francuskiego trenera jedynym pozytywnym aspektem było to, że w drugiej części Królewscy zmienili swoją grę i dążyli do odrabiania straty bramkowej.

– Nie czujemy się dobrze z tym wynikiem. Popełniliśmy błąd przy stracie pierwszego gola, ale prawda jest taka, że ​​brakowało nam pewności siebie i nie graliśmy dobrze – powiedział Zidane.

– Jednym pozytywem jest to, że moi zawodnicy dobrze zareagowali w drugiej połowie i coś zmienili, bo nie zasługują na takie wyniki. To był zły mecz, zły wieczór. Jestem trenerem, muszę znaleźć rozwiązanie, ale nie rozumiem tego, co stało się dziś wieczorem.

– Nie sądzę, że był to brak chęci. Nie rozpoczęliśmy meczu dobrze i straciliśmy po błędzie, a następnie straciliśmy pewność siebie, zwłaszcza po przegranej w La Liga. Taka jest piłka nożna. W przeszłości przeżywaliśmy trudne chwile i musieliśmy podnosić głowy i trzymać się razem. W sobotę mamy mecz Barceloną i musimy się na tym skupić, aby rozegrać świetny mecz.

Źródło: www.realmadrid.com