Zinedine Zidane
fot. www.realmadrid.com

Real Madryt pokonał Huescę 4:1 w spotkaniu 8. kolejki hiszpańskiej Primera Division. Szkoleniowiec Los Blancos, Zinedine Zidane ocenił sobotni mecz w wykonaniu swoich podopiecznych.

– Najważniejsze jest to, że udało się wygrać. Spotkanie z Huescą było jak finał. Gra nie była idealna, ale zdobyliśmy 4 bramki. W pierwszej połowie mieliśmy sporo okazji. Bramka zdobyta przez Edena była tym czego potrzebowaliśmy, aby dobrze wejść w mecz. Pozytywne są 4 gole, a jeżeli chodzi o działania rywali, to oprócz strzelonej bramki, to nie sądzę, abyśmy mieli wiele trudności. Wiemy, że aby wygrywać, musimy poprawić równowagę w defensywie i ofensywie. Wynik pokazuje, że udało się to zrobić.

– Wiemy, jaką jakością dysponuje Eden Hazard. Strzelił ładnego gola. Cieszymy się z jego dobrego meczu i tego, co zrobiliśmy dzisiaj.

– Zmieniliśmy sporo względem ostatniego meczu, ponieważ musieliśmy się zmienić. Nie myśleliśmy jednak o wtorkowym meczu z Interem Mediolan. Jesteśmy szczęśliwi i teraz musimy dobrze wypocząć i zobaczymy, jak pójdzie nam we wtorek. Teraz musimy cieszyć się 3 punktami, przynajmniej dzisiaj.

Źródło: www.realmadrid.com