Rapahel Varane
fot. www.realmadrid.com

Trener Realu Madryt, Zinedine Zidane, odniósł się do plotek transferowych łączących Raphaela Varane’a z przenosinami do Manchesteru United.

Z najnowszych informacji z rynku transferowego wynika, że Manchester United przygotowuje ofertę dla reprezentanta Francji, który ma tylko 18 miesięcy do zakończenia swojego kontraktu z klubem z Estadio Santiago Bernabeu.

Tymczasem Zidane stanowczo zaprzeczył plotkom, które mogłyby zwiastować, że zwycięzca Mistrzostw Świata z 2018 roku pożegna się z ekipą Los Blancos.

– Nie tylko ja chcę go zatrzymać w Madrycie. Raphael Varane jest częścią tego klubu i mieliśmy wielkie szczęście, że mogliśmy sprowadzić go do Realu Madryt.

– Ma wspaniałą karierę, wiele osiągnął, odkąd dołączył do Realu Madryt. Jest zawodnikiem z kategorii nie na sprzedaż dla klubu, dla mnie jako trenera i dla wszystkich w klubie.

– To jasne i jednoznaczne. Nie możemy zabronić ludziom mówić. Rozmawiają nie tylko o transferze Varane’a, ale o wszystkich graczach Realu Madryt i innych. Ale w przypadku Varane’a, moje stanowisko jest jasne.

27-latek rozegrał 329 meczów w barwach Realu Madryt od czasu przybycia do klubu z Lens w 2011 roku, zdobywając trzy tytuły La Liga i cztery puchary Ligi Mistrzów.

Źródło: www.realmadrid.com