Zinedine Zidane
fot. www.realmadrid.com

Szkoleniowiec Realu Madryt, Zinedine Zidane podsumował sobotnie zwycięstwo swojej drużyny w El Clasico. Królewscy pokonali Barcelonę 3:1 i udanie zrehabilitowali się za niepowodzenia w meczu z Cadiz i Szachtarem Donieck.

– Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników. To zwycięstwo zespołu. Zdobycie trzech punktów na Camp Nou nie jest łatwe, ale zagraliśmy świetne spotkanie – powiedział Zidane.

W starciach z Barceloną trzeba myśleć zespołowo i to był dobry mecz. Zdobyliśmy trzy punkty, ale to tylko trzy punkty. Biorąc pod uwagę krytykę, jaką mieliśmy w tych dniach, musimy być spokojni i grać tak jak powinniśmy grać, tak jak robiliśmy to dzisiaj.

– Zagraliśmy dobry mecz przeciwko drużynie, która gra bardzo otwarcie. To był dobry mecz, zasłużyliśmy na zwycięstwo i jestem zadowolony z tego, co gracze zrobili w ciągu ostatnich kilku dni. Po bramce Luki Modricia zobaczyłem drużynę razem i cieszę się, ponieważ to oni walczą na boisku. Możemy być szczęśliwi i cieszyć się tym, co zrobiliśmy dzisiaj.

Źródło: www.realmadrid.com