Antonio Rudiger
fot. www.chelseafc.com

Real Madryt nie jest już podobno zainteresowany pozyskaniem obrońcy Chelsea, Antonio Rudigera.

28-latek ma mniej niż sześć miesięcy do końca swojego kontraktu na Stamford Bridge i istnieje ryzyko, że latem przyszłego roku odejdzie z ekipy The Blues za darmo.

Wcześniejsze raporty informowały, że Real Madryt, a także Paris Saint-Germain, Bayern Monachium i Juventus prowadzą rozmowy z przedstawicielami Rudigera. Tymczasem hiszpański dziennikarz Jose Luis Sanchez na kanale El Chiringuito Twitch stwierdził, że Los Blancos nie liczą się już w wyścigu o podpis obrońcy.

Zdaniem Sancheza giganci La Liga ostudzili swoje zainteresowanie reprezentantem Niemiec i nie złożą formalnej oferty, pomimo prowadzenia rozmów z agentem piłkarza. Uważa się, że żądania płacowe Rudigera są wyższe niż kwota jaką może zaproponować Real Madryt, a trener Carlo Ancelotti jest obecnie zadowolony z postawy środkowych obrońców, których ma na Estadio Santiago Bernabeu.

Od czasu dołączenia do Chelsea z Romy w 2017 roku, Rudiger rozegrał 175 spotkań dla londyńskiego klubu we wszystkich rozgrywkach, zdobywając cztery trofea, w tym Ligę Mistrzów w zeszłym sezonie.

Źródło: El Chiringuito Twitch