Carlo Ancelotti
fot. www.realmadrid.com

Trener Realu Madryt, Carlo Ancelotti wypowiedział się na temat ostatnich spekulacji dotyczących odejścia z klubu Edena Hazarda.

Hazard ma trudności z zapewnieniem sobie regularnych występów w Realu Madryt za kadencji Ancelottiego i mówi się, że jest chętny do opuszczenia zespołu Los Blancos.

Włoski szkoleniowiec Realu Madryt stwierdził, że nie ma problemu z byłym napastnikiem Chelsea, a fakt, że Hazard gra mniej, wynika z formy innych zawodników

– Nic się nie wydarzyło z Hazardem. Jedyną rzeczą, która ma wpływ na to, że gra mniej, jest to, że w drużynie panuje duża konkurencja i muszę wybrać najlepszych zawodników w każdym meczu.

– Taka sytuacja dotyka wielu graczy. Nic się nie wydarzyło, Eden trenuje i czeka na swoją szansę. Myślę, że kiedy zagra, będzie w pełni gotowy. W tej chwili wciąż jest zawodnikiem Realu Madryt. Trenuje i jest skoncentrowany. Nie ma o czym rozmawiać.

Hazard, który ma jeszcze dwa i pół roku do końca swojego kontraktu z Realem Madryt, zagrał w tym sezonie 16 gier w barwach Los Blancos, zaliczając dwie asysty.

Źródło: www.realmadrid.com