Carlo Ancelotti
fot. www.realmadrid.com

Real Madryt pokonał Sevillę 2:1 w meczu na szczycie 15. kolejki hiszpańskiej La Liga. W meczu z ekipą z Andaluzji, Los Blancos mieli sporo problemów, ale ostatecznie odnieśli sukces, sięgając po komplet punktów.

– Zmierzyliśmy się z bardzo silną drużyną, która pokazała całą swoją jakość, szczególnie w pierwszej połowie. Wyszli na prowadzenie, a my straciliśmy trochę równowagę i daliśmy im kilka okazji do zdobycia gola, ale po wyrównaniu lepiej się broniliśmy, lepiej kontrolowaliśmy grę. Szczerze mówiąc, myślę że remis był najlepszym wynikiem, a jednocześnie uważam, że Real Madryt nie zasłużył na przegraną.

– Vinicius Junior strzelił świetnego gola, i jest zawodnikiem, który ma coś wyjątkowego w w sobie. Wiedziałem o jego indywidualnych cechach, wiedziałem, jak dobry jest w dryblingu, jak silny w walce jeden na jednego, ale zaskakujące jest to, że potrafi strzelać gole, których nie miał w przeszłości. Nie rozegrał meczu, którego wszyscy oczekiwali, ale skupił się na grze i strzelił znakomitego gola, fantastycznego gola. 

Źródło: www.realmadrid.com