Marco Asensio
fot. www.realmadrid.com

Marco Asensio strzelił drugiego gola dla Realu Madryt w wygranym meczu z Juventusem i ocenił ostatni sparing swojej drużyny przed sezonem, który rozpocznie się meczem o Superpuchar Europy z Eintrachtem Frankfurt.

– To był naprawdę dobry występ przeciwko świetnej drużynie, a sposób, w jaki graliśmy i nasza intensywność zbliża się do tego, co chcemy zobaczyć w tym sezonie. Jesteśmy gotowi na nasz pierwszy mecz o stawkę – powiedział hiszpański zawodnik w rozmowie z oficjalną stroną Realu Madryt.

– To był naprawdę dobry, trudny okres przygotowawczy i uważam, że jesteśmy na dobrej drodze. Mamy skład pełen doświadczenia i jednocześnie młodości. Jesteśmy podekscytowani próbą zdobycia jak największej liczby trofeów w nowym sezonie i przygotowujemy się, aby to zrobić.

– Musimy odpocząć przez kilka dni po powrocie ze Stanów Zjednoczonych, a następnie zaczniemy przygotowania do Superpucharu, gdzie możemy zdobyć nasz pierwszy tytuł.

– Wsparcie kibiców jest niesamowite. Za każdym razem, gdy Real Madryt przylatuje do USA, czujemy tak wiele sympatii. Fani naprawdę są za nami, a my czujemy się tutaj jak w domu.

Źródło: www.realmadrid.com