Eden Hazard
fot. www.realmadrid.com

Real Madryt podobno pracuje nad transferem Edena Hazarda podczas styczniowego okna transferowego.

31-latek pozostał w zespole Los Blancos i mimo, że przez całe lato starał się udowodnić swoją przydatność w zespole, ponownie miał trudności z wywalczeniem miejsca w drużynie dowodzonym przez Carlo Ancelottiego.

Hazard strzelił tylko jednego gola i zaliczył jedną asystę w sześciu występach we wszystkich rozgrywkach, a w obecnym sezonie La Liga przebywał na boisku tylko przez 98 minut. Reprezentant Belgii wystąpił w ostatnich dwóch meczach Ligi Mistrzów Realu Madryt z Szachtarem Donieck i RB Lipsk, ale od 11 września nie rozegrał ani minuty w rozgrywkach ligowych.o

Hazard wkrótce rozpocznie ostatnie 18 miesięcy swojego kontaktu na Estadio Santiago Bernabeu, a w ciągu ostatnich kilku tygodni ponownie pojawiły się spekulacje dotyczące jego przyszłości.

Według TodoFichajes, Real Madryt chętnie wypożyczy Hazarda w styczniu, jeśli nie będzie w stanie znaleźć kupca dla zawodnika. Według powyższego źródła Newcastle United bacznie obserwuje sytuację Belga, podobnie jak Chelsea, gdzie Hazard grał przed transferem do Hiszpanii.

Hazard reprezentował barwy Chelsea w latach 2012-2019, strzelając 110 bramek i zaliczając 92 asysty w 352 występach we wszystkich rozgrywkach.

Źródło: www.todofichajes.com